chcete vidět debila?tadýýýýý jáááá 🙂 jsem utopila telefon v čaji ne!
No nas syn ve dvou letech zkousel, jestli novy mobil plave🙂 Plny barak lidi a stejne to do vany hodil. Mati me kamaradky zase mobil vyprala, nasledne vysusila v susicce. No a funguji oba dodnes🙂
😀 stane se 😀 Já jsem před Vánocema (nechtěně, fakt 😀 ) utopila mobil v kyblíku, co jsem měla u postele připravený na zvracení (jen s vodou). Hned jsem ho vyndala, otevřela, zkontrolovala baterku a ta mi taky vyklouzla z ruky a opět do kyblíku, takže to byl definitivní konec 😀 Ale můj miláček měl pro mě díky tomu aspoň dárek k Vánocům, stejně jsem s tím mobilem nebyla spokojená 😀 Takže neboj, nejsi sama 😀
@aja84 no jsem se vykoupala,namazala a jak jsem měla ty ruce od krému klouzavý tak mi někdo volá a já splašená vi´d a najednou žbluňk:(
já jednou psala sms a splachovala WC a jen jsem stačila mobílkovi říct - Kam zdrháš?! 😀 už jsem ho chudáčka nikdy neviděla - možná je to dobře 😀
@smudlinka10 😀 😀 😀 ))))
@kosticka32 😀 ty tvoje statusy mě občas krásně pobaví 😀
@kosticka32 ty zblunku jeden,rozebrat,vysusit a treba bude fungovat 😀 ,kdysy se mi to tak stalo s alkatelem a fungoval,ale dnes nejsou tel.co bejvavali 😀 ,no hold budes muset hodit smutnou tvar na muze 🙂
hlavně nezapínat dokud je mokrej, jak píše aja84, rozebrat, usušit a možná bude fungovat. Kamarád se s telefonem v kapse koupal v rybníku a fungoval. Až když se s ním po dvou dnech vykoupal podruhé, tak už ho nerozchodil 🙂
@bunny06 jj suším a jsem nervozní,čekám důležitý hovor:(((( a jako na potvoru nemáme žádnej náhradní
@valonika 😀 tý jo no třeba mi taky někdo koupí novej místo týdle mrtvice
@slavikovci to jsem ráda,ráda lidi pobavím kort v té dnešní době hrozné 😀
@aja84 sušííííím,muž už to ví,tak prej uvidíme🙂
z toho si nic nedělej mě spadl telefon do zachoda ale naštěstí se mu nic nestalo
mne na vianoce padol mobil do horuceho SALKA varila som krem na tortu ,takze bol ten krem mobilny 😀
dost dobrý 😀 já jsem se zase u moře vykoupala s hodinkama (nebyly vodotěsný) pak jsem je usušila a ještě půl roku pak šli než je ta sůl rozložila 🙂 zapoměla jsem je opláchnout sladkou vodou 🙂
zeny, me se povedlo mobil splachnout ;) a zajel tam skutecne jak ho...:D
@yukinkaa tak to je na 1.místo hele 😀
neeee,ty jo,unava????to je mi lito ☹