dneska mě ale pekelně bolí žaludek:( co na to holky?
12. črc 2012
kosticka32
autor@silvaaa
@hasky24 sakryš ani jedno nemám a do lekárny nejdu páč je hnusně,jdu něco pohledat do krabičky :(
12. črc 2012
mátový čaj, cola nebo pivo 🙂
12. črc 2012
kosticka32
autor@janicka1984 mátovej čaj a pivo mám 😀
12. črc 2012
Jj chlazena cola!
12. črc 2012
Mě pomáhá jedině pivo.... 🙂
12. črc 2012
tak to mně teda cola s bublinkama dělá ještě hůř a pivo mě spíš nadýmá. Mně pomáhají "bříškový čaje" jak já říkám 🙂 ... fenykl (!!), heřmánek, máta.
12. črc 2012
kosticka32
autor@tea1909 udělala jsem si mátovej a dost pomohl🙂 pivo mám ale raději nedám,už dnes nic nedám raději
12. črc 2012
Mě ranisan, ale ten je asi jen na předpis.
13. črc 2012
renie
13. črc 2012
Mi na to vzdycky pomohl Anacid.