icon

dneska mě ale pekelně bolí žaludek:( co na to holky?

avatar

Mi na to vzdycky pomohl Anacid.

12. črc 2012
avatar
12. črc 2012
avatar

@silvaaa
@hasky24 sakryš ani jedno nemám a do lekárny nejdu páč je hnusně,jdu něco pohledat do krabičky :(

12. črc 2012
avatar

mátový čaj, cola nebo pivo 🙂

12. črc 2012
avatar

@janicka1984 mátovej čaj a pivo mám 😀

12. črc 2012
avatar

Jj chlazena cola!

12. črc 2012
avatar

Mě pomáhá jedině pivo.... 🙂

12. črc 2012
avatar

tak to mně teda cola s bublinkama dělá ještě hůř a pivo mě spíš nadýmá. Mně pomáhají "bříškový čaje" jak já říkám 🙂 ... fenykl (!!), heřmánek, máta.

12. črc 2012
avatar

@tea1909 udělala jsem si mátovej a dost pomohl🙂 pivo mám ale raději nedám,už dnes nic nedám raději

12. črc 2012
avatar

Mě ranisan, ale ten je asi jen na předpis.

13. črc 2012
avatar
13. črc 2012