Holky co zázvor v těhu?ANO či NE?Já jsem za ano,pila jsem ho na litry a dělal mi dobře,teď tu debatuji s jednou těhulkou,prý jí kamarádka říkala a někde i četla že NE!
Mně byl na začátku doporučen na nevolnosti a pila jsem i při nachlazení.
zázvorový lízátka jsou super, opravdu mi pomohly!
určitě ano, v těhu jsem pila čaj, byl mi mudrou doporučený a i lízátka a další přípravky proti nevolnostem obsahují zázvor
ja jsem pro
zázvor v poho, však se dává i do lízátek proti těhu nevolnostem😉. Akorát bych to brala s rozumem - ne kila, ale v přiměřeném množství ok😉
Holky v diskuzi říkali, že se ho nesmí moc...ale co znamená moc a co by to mohlo udělat nevím.
tak děkuji já jsem si to myslela že ano,ale třeba by měl někdo jiná názor,
@pajinka85 já ho pila furt,čaj,limonádu a nic se nestalo
Ahoj, moje jedna kamarádka (není těhotná) byla u léčitele (chodí k němu pravidelně). ..a napadlo ju jen tak se zeptat na můj problém (výrazný zkrácení čípku během pár dní, jsem teprv ve 33.tt). On řekl, že teda neví, že by mě musel vidět a že by už v tak vysoké stupni do toho nechtěl zasahovat, ale řekl, že se mám vyvarovat celkem čtyř bylin a mezi nima byl zázvor... já nevím, jak moc věříš léčitelům, já jsem nikdy u žádného nebyla... tak těžko říct.
také jsem ho pila a měla lízatka a nic mě to neudělalo 🙂 asi všeho s mírou ..
@kosticka32 Tak hlavně že nic nezpůsobil. 🙂 Ono nikdo pořádně přesně neví co se může a co ne....kolikrát jeden lékař řekne, že to nevadí jiný že jo.
Já jsem zázvor snad ani ještě neochutnala. nějak jsem s ním nepřišla do styku... 🙂
zázvor a třeba taky skořice ve větším množství může silně prokrvovat, takže se může podílet na vyvolání kontrakcí 🙂 - ale opravdu ve větším množství, což mi bylo řečeno že je víc jak 3 čaje během jednoho dne...
Já jsem určo pro, měla jsem i lízátka se zázvorem🙂