Holky dneska má být zase hic jako .....velkej 😀 tchyně chce jít po 12!h vozit,ale mě se to nezdá jako dobrý nápad:( co vy na to maminky jsou nám 2měsíce
já bych ji to určitě vymluvila,s tak malým mimčem bych šla až po 17hod.
teda já zkušenosti nemám, ale selský rozum mi říká, že bych počkala min. do 14 nebo 15 hodin, přece jen je v poledne sluníčko dost silné, kor v takových vedrech... mně tam stačila hodina a jsem spálená, natož co by pak malé miminko.
taky se mi to nezdá já mám 16měs.holčinu a včera byla hotová chuděra natož taková prďola malá-i když u nás jedna vietnamka měla před obchodem kočárek a dítko ve fusaku!!!!!
Taky bych nešla, my chodíme ven spíš k večeru, přece jen mimina pod boudičkou mají vedro ještě větší a já ty hice sama nemám ráda.
Za mě jedině ráno, nebo v podvečer.. rozhodně ne přes poledne.. tchýně koukám rozumná...
@marhulinka
@hanysek5
@valonika děkuji holky,jen jsem chtěla ujištění že jsem normální a ne zlá ,že jí jako nechci malou půjčit 😀
@jancapatrol no já byla taky ko,a malá právě taky a to to dítě chtěla uvařit??,bože vietnamci no,já ráno jen v triku a džínách do školky a vietnamka div ne lyžařskou výbavu 😀 jsou divný
@dandelion já bych spíš řekla,že se chce jít někam na lavičk opalovat 🙂
určitě ne!!, to bude fakt hic velkej, v kočárku pod boudičkou je ještě o pár stupňů víc, akorát si zaděláš na problém. Fakt nezahrávat si, miminka se rychle přehřejí. Ať si jde vozit k večeru 🙂
za nas urcite taky nee.nase mala ma 11.mesicu a chodime kdyz je takhle vedro az kolem 17,00...🙂)tchyne at si da kaficko doma a prijde pozdeji🙂)
@dandelion tak doufám,že bude až jí to řeknu,domlouvala jsem se s ní včera,ale to jsem netušila že bude takovej pařák od rána,myslela jsem že už říkali něco o ochlazování :(
Přes poledne nechci malou dávat ven, ale je bohužel naučená spát v kočárku, tak je tedy venku, ale pod stromem, nebo garáží v chládku.... Jako jezdit s kočárkem na slunku, to ne ☹
no prďolovi bylo málomax měsíc když jsem šla do města tak ho držela v náručí hlavičku vyvrácenou a když jsem šla zpáty tak důchodkyně co s ní prodává říkala ať neblbne a ten fusak vyndá prej deka stačí-no já bych dala max.plen
@kosticka32 neboj se, jsi normální, to jen tchýně jsou zvláštní stvoření 😀
@leedak
@hary
@jancapatrol já jí řeknu že ne nebo později a nebo ať si jí veme domu ,ale v tomhle ne🙂 díky
@kosticka32 ahoj,no já bych nešla ven v pravý poledne,rozhodně počkat tak až do 15,dřív ne,já jdu v 11 do školy pro Niki a v poledne se vrátíme a budem toho mít dost,zalezem a vylezem taky až tak ve 3
malá mě spí vkočarku ale je na balkoně kde je chladek ale na sluníčko určitě néééé u nas už řadí ze sluíčka prujem rozmluv jí to určitě to pochopí
@andrejka100 jj už volala a veme si jí jen domu poňuchňat a fotit a tak 😀
No já dodnes nemůžu tchýni vymluvit vození mimášů za poledne. Ona to tak dělala vždycky a pak je ještě nechala spát na slunku!!! To bylo vždy keců, co jsem vyslechla, když jsem holky dávala do stínu. Připravuju se na třetí kolo 🙂 A to s ní bydlíme 🙂
@aandyy :( tak to nezávidím,jj tak dřív se vše dělalo jináč,ale přišla a sama uznala ,že bude to tak lepší že je tam výheň no😀 a jako je tam hnus
@kosticka32 Tak ta má by se uprdla a odkráčela 🙂
@aandyy fakt jo,no to by měla smůlu,nenechám holku uvařit v kočárku🙂 a to se mi ještě pochlubil táta že jí to ráno hned volal🙂 ten by jí dal 🙂
s takhle malým jsem chodila vždycky spíš dopolko do té 11h a pak až odpolko,když byly opravdu hicáky jako ......... velký😀