Holky malá má lupy:(co na to?nějakej fígl máte?
Při koupání promazat úplně obyc.olejickem a umýt. Udeláš 3 x a nemá to 🙂
16. kvě 2012
kosticka32
autorok holky díky
16. kvě 2012
@kosticka32 jojo, olejíček je fakt nejlepší a pak ještě vyčesat. Aby to šlo pryč z kůže. Mě to u Adámka pomohlo
16. kvě 2012
urcite slunecnicovy olej 🙂
17. kvě 2012
nevím jestli je to i pro děti ale používám na lupy Šampon VICHY DERCOS je toho 200 ml.a je to oranžové..na lupy mi to hned pomohlo!Prodávají to v lékarně a cena je 260 kč!