Holky usínáček?používáte,usínají děti?
nemáme, ani pro jednoho. Dany usíná sám (teda plyšáků má plnou postel, ale usne i bez nich) a Domča většinou usne po nebo při kojení.
me to prijde bejt takovy divny.. ja nevim, treba neni, ale kdyz to ty deti cucaj, neni to pak volezly?? jen se ptam, treba ne... ale mysleim si to..
Ve třech měsících ho malý dostal a od te doby bez něj neusne. Když si hraje doma, tak je usínáček někde poblíž, často ho nosí a dělá s ním blbiny. Jsem ráda, že ho má, od malinka usíná sám v postýlce, vždycky si s ním hraje až usne...
Náš brouček ho minulý týden dostal, dost si s ním vyhraje, taháme ho všude s sebou, ale usne zatím i bez něj🙂 Sousedovic klukovi bude 8 a má usínáčka ještě dnes
Bez usinacka ani ranu🙂
Taky máme usínáčka a malá ho úplně miluje!!!!
máme taky usnáčka ale zatím neví co s ním, ale když jí dám plínu tak se s ní krásně ušmrdlá a hezky spinká 🙂
Adámek má jako usínáčka plínu a bez ní ani ránu😀
@lidasedlakova
@andelka
@terioza1
@martanek.mc
@katawo
@vevi1
@svancarka
@woodsova
@katulinek123 děkuji holky ,mno malá má jako usínáčka mojí kozu,ale nějak mě to už neba 😀
Máme panenku COCOLU od CHICCA, kdyby se nechytla jako usínáček tak by suplovala panenku, malá tedy usíná i sama ale občas je vděčnej, líbí se jí ta tlumená hudba i světýlko a já se můžu vytratit z ložnice ( ted když začala být trochu závislá je to obzvlášt fajn )
@kosticka32 taky tak to mame 😀
@terioza1 jako někdy mě to neba,ale zas je to krásný,jak na mě kouká když pije 🙂 jak se tlemí a žbrblá až jí milk teče nosem 😀 to jsou situace,kdy se řežu a je to na jednu stranu hezké,už se to nebude opakovat,tak si to užiju 🙂
@kosticka32 me to taky nekdy neba.. ale jak rikas, je to uzasny... 🙂
máme ale malá je na to ještě malá,nemá z toho ještě rozum,ale má to kamarádka a její holčičky má 3 roky a bez něj neusne...🙂