holky!jaké hračky pro Emí,jsou jí 2měsíce!já nevim chci všechno🙂 vibrolehátko,hrací dekus hrazdou,co poradíte? 😀
něco, co může pohodlně vzít do paciček a pak do pusinky 🙂
lehátko i hrací deku s hrazdičkou máme a oboje je plně využito 🙂 Podle mě to zbytečný není 🙂
u nás vítězí lehátko...je super, dokonce se naučila sama se rozhoupat 🙂
ok koupím obojí🙂 a hračky lamaze a bude :Dto se mě líbí :D
my máme lehátko, brzo vytáhnem hrazdičku, štěrkátka a řetěz na kočárek.
@andelka no já nemám nic:(((((
Kup obojí, to užijete!
@kosticka32 já mám všechno po Danym, takže v poho. Lehátko mám teda obyč, mívala jsem v něm Danyho na stole když jsem vařila, vyloženě hrací deku nemám, jen hrazdičku, obyčejnou a stačila. Štěrkátka a kousátka různé, super je ta zicherka, a hračky od Lamaze, Dany měl rád tu jejich housenku a později třeba takový ten nafukovací válec, posiloval si na tom břišní svaly, jak zvedal nožičky. Řetěz jsme kupovali jakmile objevil ručičky a začal se dotýkat věcí.
@srneckav jj koupim jí všechno.....na co budu mít😀
@andelka jééé špendlík no ten musíme sehnat,ten je nej :D
nasi prdolu zabavi ted nejvic lehatko,mame i deku tam taky pozoruje hrazdicku,ale lehatko je lepsi,uz i chnape sama po hrackach a bavi ji 🙂