https://www.facebook.com/#!/groups/446441972048... tak kdo se k nám přidá 🙂
článek od Andrejky už stoply, tak to je fofr ☹ po čem prd to stopnou hned
3. kvě 2012
@kosticka32 zvykneme si 🙂
3. kvě 2012
3. kvě 2012
už tam jsem taky 😀
3. kvě 2012
taky bych se ráda "přicmrndla" 🙂
3. kvě 2012
napsala jsem to blbě, myslela jsem Alčin článek...jsem to ale popleta 🙂
3. kvě 2012
já chci také 🙂
3. kvě 2012
..já se hlááásím 🙂)))já chci taky 🙂
3. kvě 2012
kosticka32
autortak je nás 23 holky 🙂jsem už vás odklikla 🙂
3. kvě 2012
super, už jsem se vetřela 🙂
3. kvě 2012
Já taky
3. kvě 2012
jsem tam 🙂
3. kvě 2012
ale nevim kdo je kdo 😀
3. kvě 2012
aj ja chcem 🙂
3. kvě 2012
tak tam asi taky budu 🙂
3. kvě 2012
už je nás 5😀 a jedna o tom ani neví 😀 a je vtipný že tam máme uplně jiný jména než si na vás zvyknu 😀