Já chci ven :(
tak ustroj princeznu ašup na prochazku
@dilemma 😀 však už mám 🙂 2.3. jsem odrodila
@andrejka100 prý máme být 14dní doma :(
@kosticka32 no ze to tady nemas ty jedna tak prave koukam a rika si ze prvniho uz bylo😀
a jinak tedy gratulace velika🙂 a hodne zdrvicka oboum🙂
a proč máte být doma? Malá je nemocná? Syn je v listopadu, dva dny jsme ho dávali k otevřenému oknu a pak normálně na procházku.
no mi jsme mohli ven po příjezdu z porodky už 3 den ven
proc musis bejt 14dni doma? Je nemocna? Ja mam v planu jit hned, jak nas pusti... nebo ji aspon nekomu soupnout na prochajdu... at si zvykne.. .-)
@fram
@andrejka100
@terioza1 řekla to dr.v porodce:( a hlavně ne třeba do supermarketu prý :( tak raději budem doma
aha..... no, tak asi jo... i kdyz... stejne bych sla 😀
tak já se bojím,abych něco neprošvihla kámošky taky šli za 14dní 🙂
aha ale každý doktor mluví jinak
hele ty uz mas mit davno odrozeno a ne trajdat po venku ne?