jdu střídavě koukat na výměnu(asi bude mazec dnes) a vyhlížet tu naší teriozu 😀
Teprve ty slovenské výměny stojí za to!
6. dub 2012
taky jdu koukat bude to zajímaví
6. dub 2012
já taky koukám, je to mazec povětšinou, dnes bude asi s naší většinou zajímavé ...
6. dub 2012
jj, taky koukáme. 🙂 Bych se do toho v životě nepřihlásila. Ale Terka mě už pěkně znérvoznuje, že se pořád neozvala od těch 15hodin.
6. dub 2012
holky to je bomba takova normalní rodinka to je hruza2a pul roku a ještě plíny to bych se z toho picla když mam doma ještě roční
6. dub 2012
kosticka32
autor@markyzza já taky ne a terka mě sere už 😀 kde jééééé!
@andrejka100 no je to kráva těžká
6. dub 2012
taky tak.... 😀