jsem místo obyč activie dala tu sladkou .....oujééé 🙂 mno jsem se překoukla noooo
@andrejka100 njn ale dlabala jako blázen 🙂
@kosticka32 tak a s obyč už máš utrum 🙂
hele já dala taky sladkou a nic se nestalo, jí mi dál i obyčejnou 🙂 hlavně když chutnala 🙂
ja zase davam jen sladkou 🙂
My se obcas taky prekoukneme a tu obyc absolutne neodmita ma rad obe dve;)
Naše malá už má 21měsíců a jiný jogurt než bílý, nejlépe taky activii, nechce! Té sladké sní tak 3lžičky...sladké jí nejede 🙂 Nejsem matka, která by jí to nedala, ale samořejmě mě těší, že to nechce 🙂
pockej,to se jako uz muze????bily jogurt?ja kupuju furt jen miminkovske
@aja84 může Andy už mě to ikala asi od 4m že můžu dávat
fuj. ta sladká je hnusná ☹
@svoba a víš co,mě docela jedou obě a i malé,dnes obyč a futrovala stejně 🙂
i to se stává