jsem myslela že mě ráno omejou.......kouknu ven a sníh :(
my zatím bez deště a sněhu, ale hnusný studený severák, že se vůbec nehodí vyjít ven☹
8. bře 2012
kosticka32
autor@rlm35
@sysysy no děs,teda stejně ještě nemůžem s malou ven,ale uř chcu jaro sakra,snad to nebude už dlouho trvat
8. bře 2012
tady taky...moje prvni slova, do pr... sněží 😀 ted už je tu uplne bilo
8. bře 2012
holka se podívala z vokna ven a povídá hulá chumeí pudu bobovat ale ja jí říkm no to asi nepujde a aja říka poč protže jsi nemocná tak se namě smutně podívala a začla brečet . jojo děti ten sních láká
8. bře 2012
kosticka32
autor@andrejka100 jůůůů chudinka malinká,jj tučńáčci no,milují sníh,ale já když byla malá tak jsem ho milovala taky,domu vždy mokrá až na prdeli a fialovou hubu 🙂
8. bře 2012
ja o tom bohuzel vedela asi od pul 3, pac jsem chodila srajdit ☹
8. bře 2012
Taky jsem to nechápala...a to už bylo takový krásný jaro ☹