když tady čtu jako že některý miminka spinakjí celou noc,třeba ty 2měs,co vám jako dělají přes den?
Bože co já bych za to dala kdyby Nela spala celou noc 😀
Taky bych si přála, aby spala celou noc...
mi spíme celou noc asi tak od třetího, čtvrtého měsíce....občas se taky probudí na mlíčko...ale mááálokdy....mi sme se naučili spát jen po obědě...jinak si hrajeme, lítáme venku...prostě ho musíme zabavit...pač jak spí víckrát, tak v noci řádí....🙂
tak to by aj mna zaujimalo 😀
no my přes den řvaly 🙂 ale já byla moc ráda,že spinkal aspoň v noci 🙂
@andelkaprdelka no právě teda malé jsou 2měsíce,snažíme se zabavit a ona prostě usne ať dělám co dělám 😀 a v kočíku uplně,ještě ani nejsme venku z bytu 🙂
já s ní prostě musela od mala být v kočárku jen tak 2 hod denně, protože když jsem šla na dýl pořád spala a nespala pak v noci.
@bedovka to néééé naše spinká přes den krásně,usne třeba o půlnoci a v 4-5 na mlíčko
@lima noooo třeba se dočkáš
@basimka asi budem muset dát odvar z makovic 🙂
@moncakuna no miuž moc neřvem hurá teda
@kosticka32 tak to ještě chvilku počkej....nám to taky trvalo, než sme malýmu udělali takovej ten časovej režim....a hlavne, každé miminko je jiné, takže mu vyhovuje to nebo to.....chce to pevné nervičky 🙂
@kosticka32 já můžu na prďocha mluvit a bůhví co a když chce tak prostě vytuhne a hotovo dvacet 😀 a v noci mi rozhodně celou noc nespí a v 5 je budíček a hotovo pravda je to borec před měsícem jsme vstávali ve 4 takže mi to vlastně šoupnul o hodku 😝 těším se až bude větší a stejně jako u ségry najedeme na režim buzení a zlobení a omezování spaní a fakt to teda zabralo a začala potom spát lépe neříkám celou noc ale budila se třeba jen 1-2 a to byla taková kráása 😀
@marion877 nooo malá taky chrní v kočáru,ale zas jako třečet s ní doma :(se mi nechce a hlavně chodím nakupovat a tak takže prostě na pytel 😀
@andelkaprdelka jo tak to je jasný,já jsem v poho jen se divím a závidím těm co chrní takhle,jinak je mi jedno,budu s ní vzhůru celou noc jen když nepláče 🙂
@petulej no právě já minule jsem si s ní hrála povídala,jako ne že by jí to zajímalo,a jdu na WC a tuhá,ale na 4h🙂
@kosticka32 😀 miláčkové
moja je taka potvorka ze spi cez den a kazde 3 hodiny je hladna a naposledy ju krmim o 20h a zobudza sa az rano o 3h,ale potom uz nespi!!!!! az do 8h rana a to ma poraza.. Uz som ju skusala budit aj pred polnocou ,ale maaaarne,, ani oci neodlepila nie to aby otvorila usta 😀
Tak já se přidávám, mě taky spí téměř celou noc. Od 21hod. do 4-5(kojení), pak do 6, v 6 si ji vezmu k sobě do postele a spí do 8. Pak spí ještě tak hoďku dopoledne, po obědě 2-3 hodiny a k večeru ještě tak půl hodiny. Ale já mám fakt štěstí, že dopoledne si vyhraje téměř sama na hrací dece, stačí, aby na mě viděla a odpoledne a večer se jí věnujem střídavě s manželem. Takže tak🙂 Ale my teda cvičíme 4xdenně Vojtovku, takže ta dost unavuje.
v poledne si da taky slofika tak na hodku,nekdy dve a odpoledne koncertujeme,smatlame po venku,v kocarku zase spime,ale doma ne,skoro nikdy...tak koukame treba na pohadky 😀
Spinkáme dopoledne cca 2 hodiny, odpoledne ty 3 hodiny k večeru si na chvilinku zdřímne, pak se koupeme , usíná mezi 20 a 21 hodinou a pak se budí jednou , maximálně dvakrát za noc.
Maxíkovi jsou čtyři měsíce a už tak od třech spinká celou noc - vždycky chodil spinkat mezi sedmou a osmou a budil se mezi sedmou a osmou ráno 🙂 A čím je starší,tím spinká dýl - teď už spinká třeba i do devíti do rána 🙂 A přes den má takový svoje půlhodinky vždycky po kojo 🙂
Taky spinká, buď 4x kratší spánek nebo 2x dlouhý🙂 To nemá cenu řešit, někdo má spavé mimčo a někdo má zvědavku zvědavou
@kosticka32 No to doufám že jo 🙂
@srneckav jj zvědavka to je no prostě baba no,já to nějak neřeším,jen mě to zajímalo 🙂
@kosticka32 přesně tak, hlavně že jsou mimuška zdravé, to je to nejdůležitější 🙂, ono se to zlepší.........určitě!!!!!
Taky spinkají🙂