maminky co kojíte a máte alergii,máte nějakou zkušenost třeba s nějakými homeopatiky?
kosticka32
autor@weri1 jj přesně,za chvilku to začne a já nevím co mám dělat:(
19. bře 2012
já brala aerius ...měla jsem to povolený od doktorky, můžeš myslím i zyrtec.
19. bře 2012
kosticka32
autorfakt jo?já myslela že takový léky právě ne,super,pojedu k dr a ať mi něco písne,děkuji 🙂
19. bře 2012
pry se muze i Xyzal..ale mne tedy poprve v zivote nic nebylo tak jsem ho neskousela.
19. bře 2012
kosticka32
autor@leedak no ten mám doma to by bylo super,zejtra zavolám dr
19. bře 2012
jako pylovou alergii?