Naše Emí má dnes sváteček 🙂 tímto přejeme všem Emičkám vše nejlepší🙂
kosticka32
autor@andrejka100 ok vyřídím 🙂
8. dub 2012
Emičce jen to nej nej 😉
8. dub 2012
i my prejeme vse nej 🙂
8. dub 2012
Emičce vše nejlepší k prnímu svátečku 🙂
8. dub 2012
kosticka32
autor8. dub 2012
taky s Viki přejeme všechno nejlepší tomu malému zlatíčkovi 🙂 🙂 🙂
8. dub 2012
Emička je moc krásné jméno, jedno z mých favoritů při vybírání 🙂
10. dub 2012
tak popřej za nas emče všechno nejlepší hodně zdraví