naše otylka:D6780g a 60,5cm :DDDDzdravá a vše ok
ty joo to nemáme ani my ted ve čtyřech měsících....
14. kvě 2012
Ty bláho 😀 Ať mi někdo tvrdí, že mimča na UM přibírají víc!!! Tuhle váhu měly moje v 5ti m a byly delší. A obě na UM 😀 Ale hlavně, že jí šmakuje a je v poho!!!! 🙂
14. kvě 2012
Dobrej otesánek 😀
14. kvě 2012
he...tak uplně tyhle přesné míry...(ale úplně) měl náš jiříček když mu bylo 3,5 měs. takže mooc pěkné 🙂
14. kvě 2012
kosticka32
autor@slavikovci
@janina_27
@aandyy
@venika86
@andelkaprdelka holky no modelka to asi nebude 😀 má babička smůlu 🙂 ale je to krásná a spokojená holčička no a že je tlus´toučká :DDDDDD
14. kvě 2012
@kosticka32 sim tě, to ještě "vyběhá" až se vytáhne.....počkej až se začne hýbat...🙂
14. kvě 2012
@kosticka32 přesně takk to vyběhá až bude velká....
14. kvě 2012
kosticka32
autorno holky nevím,já to nevyběhala 😀
14. kvě 2012
To si děláš srandu? 😀 náš měl ve 3měsících 5790g 😀