nic po ránu neprobere tak jako zpráva od terioza1,že jo holky,jsem uplně napnutá jak kšanda 🙂)))))))))))
já jsem taky napnutá jak nikdá 😀 každej den, když se přihlásím, tak prvně juknu na Terku, jak je na tom 😀
17. dub 2012
Taky pořád čekám, kdy se ta její princezna už konečně rozhodne jít na svět. A ono furt nic 🙂 . Ale co tu teď čtu, myslím, že večer snad už bude pídělka na světě 😀
17. dub 2012
kosticka32
autor@misssutko no to snad bouchnu šáňo 😀
@terioza1 vysmátá jako vždy ,ale že mi jsme na nervy to jako nic ? 😀
17. dub 2012
Dnes jsem šla na kontrolu a vstávala místo v půl 7 už v 6 a první co mě napadlo, kouknout se co Terioza1 :D:D:D Tak snad už se princeznička rzhoupe, dneska je venku tak krásně..To by se rodilo jedna báseň :D:D:
17. dub 2012
😀