nooo tak terioza to má jasný,si myslim,konečně už,a ještě jsem tu sledovala dvě těhulíny,ale zaboha si nevzpomeni na nick že jo já debil :(((
dneska bude mít Elišku na světě už jí domu nepustí držím jí palečky
@misi.21 to je fakt 🙂
@andrejka100 taky si myslím,chudinka si se stim vyháněnim pěkně nadřela co a malá na ní prděla,asi to bude tvrdohlavá holčička 😀
Verylka má dneska termínek no jo to je jedna kočka a ta druhá no šup přihlaš se 😀
@kosticka32 jo a ještě dolphinek a megy
já jsem ještě tady, tady jsem 😀 já mám správně zítra kontrolu v porodnici - den před termínem, tak uvidíme. 😀 možná odpoledne zavolám do porodky kvůli špinění, ale myslím, že malý se tam dole už pomalu začíná chystat 😀
určitě se dneska už narpodí 🙂 přece ji nepusti domu aby ji zitra zase přijali na vyvolání....Dneska musí,přesně 9 měsícu od vyrobení 😀
hele,dokud nenapíše,že je Eliška venku,tak nevěřím 🙂