tady furt čtu jamk maminy nakupují v nextu,tady není,ono se dá i přes net?
No a nebo na mimibazaru přes jiné maminky, které to dovážejí. 🙂
tak když jsem tam před 14 dny byla, tak cenově je to úplně stejné... ☹ Ti, kteří to sem dovážejí, mají většinou libru za 35,- a když si to vypočítáš, tak to vyjde na stejno, ale řekla bych, že u nás v obchodech NEXT nemají úplný sortiment
Já tam jen nakoukla, tak jsem ani nějak na ceny nekoukala, ale právě mě spíš zarazilo, že je tento obchůdek a kdekoliv čtu něco o NEXTu, tak že si to nechávají lidi vozit z Anglie....A pokud tam nekupuješ celou výbavu, tak si myslím, že jestli tím, že tě to pošlou ušetříš 20-50Kč, tak to bych raději zajela do Prahy...No jinak s tím sortimentem, když srovnám jiné obchody, tak v cizině mají taky jiný sortiment, než tady....
nevím jak ostatní, ale většina asi objednává z NEXTU z Anglie...