tak dnes v noci opět vysoké horečky:( jsem ko,musíme zas k dr a to s močí kterou bez úspěchu odchytáváme již do 3tího sáčku:(jak se vrtí tak to vždy nějak pročůrá,mě picne!!!!
☹ vydrzte holky... vydrzte ☹
7. lis 2012
tak dnes v noci opět vysoké horečky:( jsem ko,musíme zas k dr a to s močí kterou bez úspěchu odchytáváme již do 3tího sáčku:(jak se vrtí tak to vždy nějak pročůrá,mě picne!!!!
☹ vydrzte holky... vydrzte ☹
a co do nočníku?Jak jste veliký?