icon

Tak karrtičku jsem našla,mám angínu dostala jsem ATB :((((

avatar

Nezávidím.Přeju brzké uzdravení.Já prodělala hnisavoz angínu před 14 dny.

24. čer 2012
avatar

.-) at je brzy lip....

24. čer 2012
avatar

@mnaga
@terioza1 děkuji holky,po ATB je mi mnohem líp

25. čer 2012