icon

Tak nakrmíme cvrčkovou a převlíkneme a razíme na kyčle,ještě že mám polikliniku přes silnici 😀

avatar

Tak ať je má Emmička vpořádku.

29. bře 2012
avatar

@sebestka jojo děkujeme,tygrová to tam prořvala,ale hnátečky má ok 🙂

29. bře 2012
avatar

@kosticka32 Tak to je dobře, že je má vpořádku.

29. bře 2012
avatar

kyčle jsou i v jirkově jo?? Hm dobrý já se hnala až do cv :D

29. bře 2012
avatar

@woodsova jj i v Ji na polče ve čtvrtek v 9h,to ti to neřekl v porodnici?

29. bře 2012