Tak nakrmíme cvrčkovou a převlíkneme a razíme na kyčle,ještě že mám polikliniku přes silnici 😀
kosticka32
autor@sebestka jojo děkujeme,tygrová to tam prořvala,ale hnátečky má ok 🙂
29. bře 2012
@kosticka32 Tak to je dobře, že je má vpořádku.
29. bře 2012
kyčle jsou i v jirkově jo?? Hm dobrý já se hnala až do cv :D
29. bře 2012
kosticka32
autor@woodsova jj i v Ji na polče ve čtvrtek v 9h,to ti to neřekl v porodnici?
29. bře 2012
Tak ať je má Emmička vpořádku.