Tak tady jsem co 20min,jsem nedočkavá na zprávy od jedné maminky a nic:(snad je vše ok,jdu ven,koupit zeleninu a udělám si vývar 🙂
Určitě myslíš aja84 ,že?? já na ni taky od rána čekám....a nic...☹ snad je vše o.k. ....😉
23. bře 2012
Tak tady jsem co 20min,jsem nedočkavá na zprávy od jedné maminky a nic:(snad je vše ok,jdu ven,koupit zeleninu a udělám si vývar 🙂
Určitě myslíš aja84 ,že?? já na ni taky od rána čekám....a nic...☹ snad je vše o.k. ....😉
Určo myslíš Martinku, viď? Jsme na tom stejně, já tu sedím už od včerejška. Snad je to všechno vpořádku, akorát třeba nemá přístup na internet.