Takže nakonec jsem s Emmí skončila v nemocnici,podezření na zánět moč.cest naštěstí nepotvrzen,jen nějaká viroza,v pátek propuštěny,ale následovalo pokračování,Emí se večer 3x poblila totál,já posléze v noci,průjem,zvracení,včera hroznej stav,bolest celého těla,celý den prospáno i s malou,očividně jí bylo zle :/ a dnes to napadlo ta´tku :( Kubík je u babičky,tak tam bude do zítra,snad ho uchráním a já jdu vše prát a dezinikovat,už aby mrzlo !!!!!
jj znám...takovou střevní chřipku jsme měli také...ve čtvrtek večer začala Anička, v sobotu já, babi děda, sobota večer Eliška a v neděli táta a můj brácha....napadlo to celou rodinu,,,,hnus, člověk je den k nepoužití a jen zvrací a průjmuje......fujjjjjjjjjjjjjjjjj
tak se brzy uzdravte
brzo se uzdravte.....A havne hodne tekutin at nejste dehydratovani....
Zkuste si koupit Biopron, nemusí to být jen klasická střevní chřipka, ale mohli jste si z nemocnice přitáhnout rotaviry, jako že bych vám je nepřála, ale ten biopron jako pomoc je prefektní při obojím, zabírá....přeju hodně sil...
@dripik děkuji píši si a koupim pro příště,ro´táci to snad nejsou,když to bylo jen 1den ne?uj ještě to tak :(
Brzy se uzdravte 🙂
at je brzy líp!