icon

Takže nakonec jsem s Emmí skončila v nemocnici,podezření na zánět moč.cest naštěstí nepotvrzen,jen nějaká viroza,v pátek propuštěny,ale následovalo pokračování,Emí se večer 3x poblila totál,já posléze v noci,průjem,zvracení,včera hroznej stav,bolest celého těla,celý den prospáno i s malou,očividně jí bylo zle :/ a dnes to napadlo ta´tku :( Kubík je u babičky,tak tam bude do zítra,snad ho uchráním a já jdu vše prát a dezinikovat,už aby mrzlo !!!!!

avatar

at je brzy líp!

11. lis 2012
avatar

jj znám...takovou střevní chřipku jsme měli také...ve čtvrtek večer začala Anička, v sobotu já, babi děda, sobota večer Eliška a v neděli táta a můj brácha....napadlo to celou rodinu,,,,hnus, člověk je den k nepoužití a jen zvrací a průjmuje......fujjjjjjjjjjjjjjjjj

11. lis 2012
avatar

tak se brzy uzdravte

11. lis 2012
avatar

brzo se uzdravte.....A havne hodne tekutin at nejste dehydratovani....

11. lis 2012
avatar

Zkuste si koupit Biopron, nemusí to být jen klasická střevní chřipka, ale mohli jste si z nemocnice přitáhnout rotaviry, jako že bych vám je nepřála, ale ten biopron jako pomoc je prefektní při obojím, zabírá....přeju hodně sil...

11. lis 2012
avatar

@dripik děkuji píši si a koupim pro příště,ro´táci to snad nejsou,když to bylo jen 1den ne?uj ještě to tak :(

11. lis 2012
avatar

Brzy se uzdravte 🙂

11. lis 2012