táta nám na chvilku ...asi ve 15h ...odešel za kamarádem a ještě nepřišel,asi přechodné bydliště v cassidy a mastí karty,tel.vybitej,pecka doufám,že se něco začne dít a co já :( jdu si lehnout jsem nasratá,dobrou :(
No to je děs teda, je mi Tě líto ☹
26. únor 2012
kdyztak mi volej... prijedu ti na pomoc... 😀
26. únor 2012
Až přijde nakopat zadek...
26. únor 2012
No to bych ho teda taky čutla do zadnice ☹
26. únor 2012
tak to by doma s ním nemluvilo ani nadobí řekla bych mu at si tahne od kad prišel
27. únor 2012
není to trochu bezohledný na to že jsi ve 40 týdnu? bych svýho chlapa zabila