To se nedá vydržet 6neděl bez sexu 😀
@andrejka100 nevydržela 😀 právě
@kosticka32 tak dej pozor aby nebyla havárka ted by to bylo nahned
@kosticka32 nám po tom potratu taky řekli že bychom měli vydržet. Samo, že nevydržely. Pak sem se na to ptala doktora a on říkal, že jestli se na to cítím, takže klíďo můžeme. Takže 🙂
taky jsme to nevydrželi :D
ja som tak unavena ,ze si ani nespomeniem 😀
my na to skočili hned, jak mě to skončilo (asi po necelejch 5ti týdnech 😀 ) , do tý doby sem na to sejně ani neměla pomyšlení, protože sem po těch 70ti hodinách byla tak vyčerpaná, že sem byla ráda, že si chvíli lehnu 😀
taky nevim, jak to udelam.. ja to snad nedodrzim....
@kosticka32 no ale mi to taky nevidrželi
taky bych nevydržela🙂 kdybych se ovšem ještě nečistila, takže čili nic :-/ tu megadlouho MS prostě nesnáším, už ať je konec
taky si říkám 😀 už teď bych si dala říct 😀 ale mám strach to pak zkoušet dřív, byla jsem hodně šitá, tak nevím co mám čekat 😀
@andelka hmmm tak to je na prd:(
@macekv hele já bych do toho nešla,ale už mě fakt nic nebolí,nečistím se takže nic tomu nebránilo 🙂
@kosticka32 tak vy už máte 4 týdny 😉 🙂
@macekv no to ju,ale třebas u kluka jsem čistila pěkně dlouho a sex měla po hooooodně dlouhé době 😀
tak já bych vydržela i dýl haha
no já měla sex po27měsících!!!!!!! s klukem :( skoro panna zase 😀
@weri1
už to maš za par tak vydržžžžžžžžžž