Zdravím všechny maminky. Jmenuji se Kamila Dvořáková, ale vystupuji pod jménem Koza z Mimoně. Už babička mi říkala: Ty jsi ale koza! Tak tedy jsem 🙂
koza_z_mimone
autor@dashyyy Děkuji 🙂
27. dub 2020
Mne tak rikaji v praci 😀 Vitej 🙂
27. dub 2020
Jeee, dalsi Mimoňák 🙂 Vitej 🙋♀️
27. dub 2020
Na Mimoň a okolí mám nádherné vzpomínky. Babi a děda bydleli ve Vranove. ☺ vítej 🙂
27. dub 2020
Já si furt říkala, že mi ta přezdívka něco říká a ejhle na fb jste na mne dnes vylezla 🙂 jste to vy, sijete?
29. dub 2020
koza_z_mimone
autor@avestsikova Ano, šiji, jen se od dubna stalo tolik věcí, že jsem se na Koníka vůbec nedostala, tak se omlouvám za takovou prodlevu.
5. pro 2020
Rikam dceri od narozeni moje kozo a pozdeji jsem zjistila, ze je to jeji cinske znameni 😂🙈 tak hezky vecer Kozo 😉