krisatko
29. bře 2018
A zase na začátku...
Už podruhé nám to nevyšlo. Už podruhé se pro mě moje narozeniny staly hroznou vzpomínkou. Nejdřív jsme se museli vzdát Dominička a teď nás samo od sebe opustilo druhé miminko.
Je konec března a já poprvé od potratu čekám na to, jestli přijede na návštěvu teta z Ameriky nebo se k nám dopraví další mrně.
Tentokrát se tomu snažím jít aspoň trochu naproti... Pořídila jsem čaj z kontryhele a maliníku, nasadila clostilbegyt... Tak uvidíme, kdy k nám nějaká ta dušička doletí....
Doporučujeme
Myslím na tebe 😉
29. bře 2018
Hodně štěstí🍀 brzy se určitě zadaří😘
29. bře 2018
Moc držím palce!!

30. bře 2018
krisatko
autorDíky holky. Snad se brzo zadaří a už to konečně donosime. Je to na palici.
30. bře 2018



Držím palce