icon
64 / 95
ty boty mají svůj důvod
avatar

tak ty jsou k botám uplně užasné to je krása

4. říj 2011
avatar

škoda,že jsem o nich nevěděla,když jsem měla maturitak.

4. říj 2011
avatar

nádhera........kde se dají sehnat??

5. říj 2011
avatar
kristi
autor

@roni010 Maggie Sotero

5. říj 2011
avatar

nádhera......

22. říj 2011
avatar

koouzelné 🙂 a kde máte foteku botek?

17. říj 2012
avatar
kristi
autor

@candlemania jsem uznala, ze bych se na nich asi zabila a nekoupila jsem je, misto toho jsem mela krasne stribrne na 4 cm podpatku ve kterych jsem vydrzela cely vecer

17. říj 2012
avatar

@kristi juj škoda. ale šatičky jsou nádherné. já ujíždím na botečkách, tak proto jsem se optala 🙂 musela jste být nejkrásnější ve firmě

17. říj 2012