
64 / 95
ty boty mají svůj důvod
škoda,že jsem o nich nevěděla,když jsem měla maturitak.
4. říj 2011
nádhera........kde se dají sehnat??
5. říj 2011
nádhera......
22. říj 2011
koouzelné 🙂 a kde máte foteku botek?
17. říj 2012
kristi
autor@candlemania jsem uznala, ze bych se na nich asi zabila a nekoupila jsem je, misto toho jsem mela krasne stribrne na 4 cm podpatku ve kterych jsem vydrzela cely vecer
17. říj 2012
@kristi juj škoda. ale šatičky jsou nádherné. já ujíždím na botečkách, tak proto jsem se optala 🙂 musela jste být nejkrásnější ve firmě
17. říj 2012
tak ty jsou k botám uplně užasné to je krása