Dnes mě čekali zkoušky z autoškoly.. Pár dnů nervů, půlka neprospane noci... Ale mám ho! 🥳
Gratuluju 😊
Super, gratuluji 🍀
Brácha dělá ve svých 34 letech, kvůli Covidu skoro rok...testy dál napoprvé a z jízd už ho 2 krát vyhodili😢
@sowelo26 dekuji. Na testy máš 30min,ale všichni to měli do 10min hotové. A pokud uděláš test jdeš k jízdě podle toho kdy na tebe dojde řada. U nás měl každý jízdu cca půl hodky. Ale to je podle komisaře, každý to má jinak.
@gracinka7 děkuji 🙂
@jancazao já dělala od ledna, a jen cekala na zkoušky. Tak snad se mu to povede 🍀 dekuju 🙂
@kristyneckaa27 a ptaji se na nejake veci pri jizdach?
@sowelo26 mě jen říkal kudy jet... Občas se prý i ptá co se musí zkontrolovat než sednu do auta a zahájim jízdu.. Povinná výbava, gumy atd. Můžu ti ten základ poslat do zprávy. Ale každý komisař to má jinak..
Gratuluji, me to ceka velmi brzy. Jak prosim zkouska probiha, jak dlouho trva? Tez mam nervy na pochodu