Holky viděla jste některá osvoboďte Britney Spears? Jsem v půlce, a ta sláva musí být fakt někdy šílená 😱
@myspule1 je to hrůza.. Joo, jak jsi to napsala také mi to připomnělo.
Ted jsem na to dokoukala a teda media jak dokáží zničit zivot to je hruza chudak holka a pak ještě to opatrovnictvi
Holky já jsem to neviděla 😔 nemam voyo.. jak to s ni dopadlo prosím 🙂😇
@nynus no byl to mazec.
@macolka já to stáhla na uložto.cz 🙂 také nemám voyo 🙂
Ano mazec, na druhou stranu s tím člověk asi musí počítat, když chce do showbiz
@jjasmina to asi ano. A taky každý to zvládá jinak
@kristyneckaa27 přesně tak
@kristyneckaa27 to jo ale přišlo mi ze driv paparazzi byli krutejsi a vic po slavných šli a teda v dokumentu šli po ni jak supy .Dnes už mi to tak nepride
@nynus těžko říct, nevidíme do toho jak je to. Ale také mi přijde že už to není tak kruté
Viděla jsem a jak píšeš - stalking médií je hrůza. Připomnělo mi to i Dianu.