Mě zajímá recept na levandulový 🙂
@areh
@areh
@perla28
@kristyneckaa27 aha, tak to jsem vůbec nevěděla😊 ....kozickovy😉 ....to si zapamatuju, taky jsem jej dělala. Chystám se ještě na meduňkovy a matovy☺
Taky to znám jako kozičky (západní Čechy)... Ale myslela jsem, že se tak jmenuje jen recept, kde se namáčí květy v těstíčku a smaží na pánvičce. Mnam, to jsem měla naposled před sto lety....
@lydiee ten může být super. Také ještě nad nějakým přemýšlím. Nic si z toho nedělej já ještě nedávno nevěděla jak se vlastně řekne kozickam oficiálním názvem 😂
@jane46 to jsem nikdy neslyšela to může být mňamka 🥳
@kristyneckaa27 Těstíčko něco jako na palačinky, může se různě ochutit - sůl, pepř i klidně česnek... A pak smažit. Stopku jsme používali jako držátko nebo ustřihnout po osmažení.
@jane46 to je mazec 😮
@kristyneckaa27 jo, jsou oba výborné🙂 a ještě dělám z rymovniku👍





Kozickovy 🤔? Z čeho to je prosím 🙏 😀