Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
avatar
krtcice přidala hodnocení
12. kvě 2026    
zkušenost

Za nás super

Měli jsme možnost s dcerkou Sofinkou testovat NUK učící lahvičku. Za nás super. Ze začátku měla Sofi problém přijít na to, jak lahvičku držet, ale trocha tréninku a pije jak ostřílené batolátko 😅
avatar
krtcice přidala hodnocení
12. kvě 2026    
zkušenost

Cerka z ní pije moc ráda.

Měli jsme možnost s dcerkou Sofinkou testovat NUK lahvičku. Za nás je super. Dcerka z ní pije moc ráda.