Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.

zkušenost
Za nás super
Měli jsme možnost s dcerkou Sofinkou testovat NUK učící lahvičku. Za nás super. Ze začátku měla Sofi problém přijít na to, jak lahvičku držet, ale trocha tréninku a pije jak ostřílené batolátko 😅

zkušenost
Cerka z ní pije moc ráda.
Měli jsme možnost s dcerkou Sofinkou testovat NUK lahvičku. Za nás je super. Dcerka z ní pije moc ráda.
