Devcatka mam takovej intimni dotaz.ake potrebuju to vedet.po jak dlouhy dobe od porodu jste byli na toalete na velke??? Ja jen ze ve stredu asi kolem desate dopoledne jsem dostala klistyr a do ted jsem jeste nebyla.tak jestli je vse v poradku :(
@odvarkova vazne :o takze by to nemnel bejt problem kdyz ted nechci? Je trosks uklidneni.
@kwetulinka myslím že ok. Když tak ti něco dají. Je tam teď hodně místa a má se to kam vejít no.
Já byla taky po týdnu,a doktorka v porodnici říkala že je to normální,že to nejde hned a jeste po klystyru.
Zkus si dát švestkový kompot
Zkus kysane mlecne vyrobky 🙂
Ja byla taky az cca po tydnu doma. 1.se mi nechtelo a za 2. Jsem se bala
Ja byla hned druhy den u obou porodech, co bych za to dala kdybych potrebovala az po tydnu😀
Já po 4 dnech a jedla jsem jablka vařena a hodně mléčnych vyrobku a šlo to samo,cipek mam pro jistotu jeste 🙂bala jsem se ,ale v poho 🙂
ja byla po tydnu,ale spis to byl blokpsychcicky, pac jsme byla sita a natekla,tak jsme mela u tlaceni strach ze by stehy ruply..ale pak jsem to prekonala...🙂
Treti den. Ake mela jsem strach veliky!
Az doma. Zaludek prázdný, streva taky, proste do tri dnu nebylo z ceho. Kdyz se me porad ptali v porodnici, tak jsem rekla ze jo. Ted cipek co jsem dostala jsem si hupla az doma jak se mi chtelo abych se nebala.
Jeste v porodnici.
Ja sem byla az 5ty den po porodu. Nechala sem si donest jogurty a ovoce, protoze po te nemocnicni strave bych nesla ani po tydnu 😀 mela sem strach ze to bude bolet ale nebylo to tak hrozne
Ja asi treti den v porodnici,ale bala jsem se toho vic jak porodu,funela taky vic a nakonec jsem vytlacila dva kozi bobky a bylo po srande....😀Poradne jsem sla taky az tak po tydnu
Já jsem byla třetí den a měla jsem peknej strach :D
v první řadě gratuluji ke kulíškovy a teď k tvému problému já šla cca po 4 dnech za pomocí 2 čípků ale popravdě mě spíše prohnal švetskový kompot ten určitě zabral lépe než ty čípky.. ty mě sice na velkou nutili, ale žádný výsledek z toho nebyl
Az doma. Ale nechteli me kvuli tomu pustit z porodnice. Rodila jsem v nedeli a ve stredu kdyz jsme meli jit domu tak se me ptali a ja blbec rekla ne. No nakonec jsem si ten odchod z porodky vydupala a sli jsme. A doma v poho. Ja se proste v cizim prostredi nevytento 😀
Ja byla asi tri hodky pred porodem sama druhy den mi dali cipek ale ten jsem pouzila JAKO a dala do tasky rekla jsem ze jsem byla bala jsem se ale za tri ctyri dny to prislo ale neslo to 😀 doma je doma v cizim prostredi mi to ne to 😀
Já byla až po týdnu a to ještě s pomocí čípku.