icon

Devcatka mam takovej intimni dotaz.ake potrebuju to vedet.po jak dlouhy dobe od porodu jste byli na toalete na velke??? Ja jen ze ve stredu asi kolem desate dopoledne jsem dostala klistyr a do ted jsem jeste nebyla.tak jestli je vse v poradku :(

avatar

Já byla až po týdnu a to ještě s pomocí čípku.

10. říj 2015
avatar

@odvarkova vazne :o takze by to nemnel bejt problem kdyz ted nechci? Je trosks uklidneni.

10. říj 2015
avatar

@kwetulinka myslím že ok. Když tak ti něco dají. Je tam teď hodně místa a má se to kam vejít no.

10. říj 2015
avatar

Já byla taky po týdnu,a doktorka v porodnici říkala že je to normální,že to nejde hned a jeste po klystyru.

10. říj 2015
avatar

Zkus si dát švestkový kompot

10. říj 2015
avatar

Zkus kysane mlecne vyrobky 🙂

10. říj 2015
avatar

Ja byla taky az cca po tydnu doma. 1.se mi nechtelo a za 2. Jsem se bala

10. říj 2015
avatar

Ja byla hned druhy den u obou porodech, co bych za to dala kdybych potrebovala az po tydnu😀

10. říj 2015
avatar

Já po 4 dnech a jedla jsem jablka vařena a hodně mléčnych vyrobku a šlo to samo,cipek mam pro jistotu jeste 🙂bala jsem se ,ale v poho 🙂

10. říj 2015
avatar

ja byla po tydnu,ale spis to byl blokpsychcicky, pac jsme byla sita a natekla,tak jsme mela u tlaceni strach ze by stehy ruply..ale pak jsem to prekonala...🙂

10. říj 2015
avatar

Treti den. Ake mela jsem strach veliky!

10. říj 2015
avatar

Ja byla hned druhy den, v nedeli porod a v pondeli jsem byla, az me to vzbudilo ve 4hod rano... Ale jinak jsem to mela jako @ninad , otekla, sita a strach ze zatlaceni...

10. říj 2015
avatar

Az doma. Zaludek prázdný, streva taky, proste do tri dnu nebylo z ceho. Kdyz se me porad ptali v porodnici, tak jsem rekla ze jo. Ted cipek co jsem dostala jsem si hupla az doma jak se mi chtelo abych se nebala.

10. říj 2015
avatar

Jeste v porodnici.

10. říj 2015
avatar

Ja sem byla az 5ty den po porodu. Nechala sem si donest jogurty a ovoce, protoze po te nemocnicni strave bych nesla ani po tydnu 😀 mela sem strach ze to bude bolet ale nebylo to tak hrozne

10. říj 2015
avatar

Ja asi treti den v porodnici,ale bala jsem se toho vic jak porodu,funela taky vic a nakonec jsem vytlacila dva kozi bobky a bylo po srande....😀Poradne jsem sla taky az tak po tydnu

10. říj 2015
avatar

Já jsem byla třetí den a měla jsem peknej strach :D

10. říj 2015
avatar

v první řadě gratuluji ke kulíškovy a teď k tvému problému já šla cca po 4 dnech za pomocí 2 čípků ale popravdě mě spíše prohnal švetskový kompot ten určitě zabral lépe než ty čípky.. ty mě sice na velkou nutili, ale žádný výsledek z toho nebyl

10. říj 2015
avatar

Az doma. Ale nechteli me kvuli tomu pustit z porodnice. Rodila jsem v nedeli a ve stredu kdyz jsme meli jit domu tak se me ptali a ja blbec rekla ne. No nakonec jsem si ten odchod z porodky vydupala a sli jsme. A doma v poho. Ja se proste v cizim prostredi nevytento 😀

10. říj 2015
avatar

Ja byla asi tri hodky pred porodem sama druhy den mi dali cipek ale ten jsem pouzila JAKO a dala do tasky rekla jsem ze jsem byla bala jsem se ale za tri ctyri dny to prislo ale neslo to 😀 doma je doma v cizim prostredi mi to ne to 😀

10. říj 2015