♥ pro wáás 🙂 -
3. lis 2015
kwetulinka
autor@kristyna19 neboj dockas se 🙂 a moc moc dekujem 🙂 :-*
3. lis 2015
@kwetulinka krásnej klučík.. kočko co to, že se na rodil dříve..
3. lis 2015
kwetulinka
autor@adenka84 no nikdo nevi.proste uz byl nedockavej🙂 sel uz ns tom 35tt.ale nastesti to vubec nicemu nevadi🙂 🙂 akotat to kojeni delalo problemy
Protoze byl navyklej od zacatku na tu strikacku no :(
3. lis 2015
Veliká gratulace 🙂
3. lis 2015
kwetulinka
autorNeskutecne to leti.ted v sobotu uz nam bude mesic🙂 🙂
3. lis 2015
@kwetulinka tak to je moc dobře, že je vše v pořádku 🙂
3. lis 2015
@kwetulinka to mi povídejte v živé paměti mám svůj porod a za chvíli bude mít Maxík už půl roku 😊😊😊😊
3. lis 2015
kwetulinka
autor@lstoppen nejhorsi je ze nechci aby mi tak rychle rostl:( :(
3. lis 2015
@kwetulinka ☹ jj letí to
..ale na druhou stranu si to potřetí užívám 😊😊😊kluci už jsou velicí
3. lis 2015












moc moc gratuluji je naadhernej ,.. 🙂 uz se na ten den taky tesim 🙂 :*