icon

Konečně mám hotové poličky.

avatar

Luxusní lebkovej květináč 👍

5. lis 2020
avatar

@maudd vid, taky ho miluju

5. lis 2020
avatar

@lachtanice86 skvělej. Odkud je?

5. lis 2020
avatar

@maudd kupovala jsem ho kdysi, cca 3roky zpět v tesku ke svátku mrtvých

5. lis 2020
avatar
5. lis 2020
avatar

Kočka v kuchyni 🙂.

5. lis 2020
avatar

Ikeacky policky?

5. lis 2020
avatar

@hadruska ano, ty se stihly koupit ještě před uzavřením, ale přidělat poličky u nas znamená předtím vymalovat a to se nikomu nechtělo 😀

5. lis 2020
avatar

@plksv jj na fotce jen 1 ze 3

5. lis 2020
avatar

@lachtanice86 Chapu.Ja se doho zamilovala.Hrozne se mi libi,jak to neni videt. A teda,rada vrtam,jen musim koupit vrtacku s priklepem,protoze nekde cihla,nekde beton a ten svou vrtackou nedam.Mam tu jeste tri pripraveny 😊

5. lis 2020
avatar

@hadruska no vrtačku si muze chlap půjčit naštěstí kdykoli v práci, on by chtěl i vlastní, ale nevím kam by jsme to všechno v paneláku davali

6. lis 2020