Albi tužka
Prosím když máte dvě děti, obě děti knížka zajímá. Máte dvě?
Počítám že s nimi "poroste" dělá se už spousta knih už i pro větší.
Přemýšlím tedy nad na druhou, ale jsem dost na vážkách
Děkuji
Máme jednu, hraje si s ní hlavně mladší syn a když chtějí oba, tak se prostřídají
Také máme jednu a střídají se
@indy2 oni se hádají. Ale vždy to nějak udělám střídají se, ale druhý den opět "já první" "už jsi to měl dlouho" ... No tak uvažuji. Že buď teď ( nad rámec toho co jsme chtěli - ale přemýšlíme, že koupíme Ondymu tašku - takže nám chybí dárek pro Damíka) nebo pak ke 3 narozeninám. A opravdu nevím. Ono to jde, nakonec ji má jeden. Většinou navečer než je večeře - hlavně teď přes zimu jak je brzo tma.
U nas si s ní hrají. Ne pořád ale hrají. A když si ji vezme jeden, okamžitě chce i druhý. Takže pod stromečkem bude druhá. Přeci jen dostanou i další knížky, tak aby se všechny vešly do tužky.
My máme dvě a jsem ráda. První dostal starší, když byl ve věku mladšího, a moc ho nebavila. Pak ji objevil mladší a najednou chtěl i starší.🙂 Nebavilo mě to pořád řešit, navic malej má všechno po bráchovi, tak jsem ani neměla nápady k narozkám od babiček, takže dostal svou a svoje knížky.
Mame dve tuzky, hadaly se o ni, tak jsme mladsimu poridili svoji. Sice u nas jede narazove (treba si toho nevsimnou par mesicu a pak ji maji tyden v kuse), ale za to, ze jsou bez hadek, nam to stoji 😂. Ono se aspon u pexesa nemusime stridat o jednu tuzku 😂
@petronelka20 no jo pexeso. To máme taky 🙂
Poridila bych dve, ale prilezitosti, aby si kazdy poustel albi tuzku v jednom pokoji a vzajemne se nerusili, je minimum, takze si musi vystacit s jednou. S dvou albi tuzek v jednom pokoji by mi asi praskla hlava.
Máme jednu tužku a musí se střídat