Máme toho menšího ale tmavého s tyrkys. Drží se mi hezky od malinka. Používáme do teď.
@leniczka23 ten je uplne nej ale ten neni na bazaru ten tyrkys.. neni moc tlustej jo? Ja si prave rikala, ze prvek pak lip chytne toho tenkyho, ale porad se mi nejak nezda, ale vychazi levneji😂
@lani1 možná ho chytne lépe toho hubeného, ale chytne v pohodě i toho tlustšího. Hele já myslím že je to ve finále jedno, hlavně aby šuměl a pokud máš možnost kup si ho se senzorem spánku.
@leniczka23 jo ja vim prave si rikam, ze staci koupit hlavu, hlave, ze bude sumet, ze resim kravoviny a jen vzhled, oba jsou zeleny ani jeden teda neni na apku ale oba maj senzor
Jako prvni dcera spala nonstop s ipadam na plny kule a stvalo me ze se to bud vyplo nebo naopak nevyplo, takze chci senzor
@lani1 ale ne, já taky kupovala aby se mi líbil, ale pokud na bazaru není tak bych brala to co je. Tak super..na appku bych se vyprdka ale senzor je super. 😉
Dcera má toho bílého vlevo. Když byla mimi, využívali jsme šum, teď jí je 2,5, ráda s méďou usíná, vozí ho doma v kočárku. Srdičko jsem vytáhla a schovala. Méďa se příliš nešpiní.


Mne prijde, ze ten bily by se pak lip drzel jak je hubenejsi, ale zas si rikam, ze bude spinavej hned, jak je bilej