Ahoj holky, dívala jsem se na zajímavý dokument o jídle , vaření v Japonsku a kultuře stolování, bylo to moc krásné, velmi odlišné od našich zvyků. Při té příležitosti jsem si vzpomněla, že hezké příspěvky zde vkládala @takarablog, nemohu ji ale dohledat. Je tady ještě? Špatně hledám? Díky předem za odpově'di, pokud jste někdo s takarou v kontaktu 🙂
a neměla bys prosím odkaz na ten dokument? z nostalgických důvodu bych mrkla 🙂 děkuji
Já jí sleduji na YouTube, tam jí můžete kontaktovat
https://youtube.com/channel/UCkm4pKnNeJkli2S7ij...
Já ji sleduji i na ig jako shadows.of.the.sakura 🙂
Píše blog ze stínu sakur
Je na Instagramu 😀
@enidka
@velkabublina
@stratford Díky 🙂
Pry byla jeste na instagramu, ale ten nemam, takze asi jen ten blog...
Je na instagramu a tam přidává pravidelně ☺️
PS: tak te'd jsem dohledala, že si takara zrušila účet. Každopádně , pokud byste na ni někdo měl jiný kontakt, budu za něj ráda. 🙂