Alex a Leila navlékají gumičky. Najednou z vedlejšího pokoje slyším: "Trnky trnky trpké chudé, kdo vás v lese trhat bude... Trpaslíček ..." V ten moment si říkám, to je dobrý, navlečou gumičky, zopakují formou hry logopedii, Leila nacvičí "r". V tom následuje: "Trpaslíček prdí smrdí, zdraví si tím pěkně tvrdí." Alexova invence se opět projevila 😀

Sme se s muzem zasmaly 😀
Alexovy hlášky miluju 😀 😀 😀
No, ale má pravdu 🙂
@terezet Máš pravdu, Alexovy hlášky mají vtip 😀
@moninecko ano, pravdu má, "r" tím také procvičí.... Jen do oficiální učebnice logopedie se to asi nedostane 😀
@leiladelly Neházela bych flintu do žita, třeba za dvacet let to bude běžnou součástí vyjadřování intelektuálů 🙂
@moninecko Při úrovni projevu v médiích je to velmi pravděpodobné... Bohužel.