Dnes přišla patnáctiletá pacientka a říká nám : "Ahoj". Tak my také : "Ahoj". po prohlídce při odchodu zase : "Ahoj". Manžel se mne ptá, zda si tykáme. Netykáme, pubertááááááááá 😀 😀 😀
@efa1 Výchovu nechám rodičům 😀 Pravda, oražené to bylo dost 😀 😀
@leiladelly mohlo to být i horší 😉
@velkabublina 😀 Mě to pobavilo... 😀
😅
Člověk si hned připadá ... tak nějak mladě. 😃👍
@annaa78 😀 😀 viď
@leiladelly
Jasná zpráva. 😃
Když to není drze, žádný problém. 😅
Jej, tak jak se znam, tak pokud by to bylo orazeny, tak bych zretelne odpovedela Dobry den a prihodila koment...Na vykani si nehraju, naopak, kde je to vhodne, navrhuju tykani, ale rozcapeny smradochy/pubose, nemusim😁😅
Ale, tak zase pozdravila 😉
@camelinka viď. Nedávno šly na chodbě sousedky dcera a její kamarádka. Sousedka pozdraví kamarádka nikoliv. Navazujeme oční kontakt a já říkám,,BŮŮ,, holka na mě kouká a říká ,, cože?,, Tak jsem jí odpověděla, že i kravičky v kravíně vědí, že mají pozdravit, když někdo vleze do kravína
Pubertacka posunula “nebat se zubare” uplne na jinej level 😀
😁😂 Ale pozdraví !!!!! To je důležitý 😁
@lleennttiillkkaa Joo, tyhle prupovidky presne mivam i v praci, kdyz tam dojdou mladaci😁, jako tem davam vzdycky hned najevo, ze jeste nejsu uplne vyzobana kukurica a muzem si hned tykat, ale hlavne at zabuci cokoliv😁...
Ja jednou budu hrozne protivna stara zmije, uz to vidim🤔🤪
Aspoň neřekla "čau"! 😂
V dnešní době můžeme být skoro rády že alespoň nějakým stylem pozdraví 🤣
Já jsem vždy potěšena, když mi dcery spolužáci řeknou ahoj....14 let 🙂
Aspoň pozdravila, i když drze jako opice. Mě vždy svrbí huba, když přijde zákaznice a nepozdraví ani při příchodu, ani při odchodu. To mám chuť jim říct "Aspoň zabučet byste mohla". Zajímavé je, že chlapi a mladí zdraví vždy. Ale ženský a staré báby kolikrát ani nezabučí.
@lufulie To je taky fakt. U nás tedy ráno stojí na přechodech měšťáci. Ale když náhodou na jednom z přechodů nejsou, tak zastavují vždy jen chlapi. A že je u nás dost provoz, protože jsme spádová škola pro spousty okolních vesnic. Ráno má kolikrát autobus, co pokračuje dál na Prahu, problém vyjet ze zastávky.
Uf. Lámu si průběžně hlavu, jak přesvědčit skoro šestiletého, že "ahoj" není vždycky to pravé ořechové. Slečna už by v tom mít jasno mohla.