Jsem dva týdny pryč z domu , ptám se dětí, jak se mají: "Máme se dobře, jen mám na hlavě bouli, jsem samá modřina, tajně jsem hrál na X boxu , tak mě táta strašně zmlátil, pak X box vyhodil z okna, rozmlátil jsem pár Tvých porcelánových sad a nebydlíme doma, ale jsme v ordinaci, doma to lehlo popelem " 😀 Vzadu slyším Radka: "Tos pokazil, to musíš lhát trochu věrohodně, s těma porcelánovýma soupravama to bylo už moc... " 😀 😀 😀
slunecnice7

9. lis 2021
9. lis 2021
Hihi,Radek no 😃😃😃
9. lis 2021
leiladelly
autor@kisseva Znas ho😂😂
9. lis 2021
9. lis 2021
Ju nás bych se i ten sadam nedivil. 🤣🤣🤣🙈
9. lis 2021