"Leilinko, Ty už máš také pubertu?" (Nosí doma zimní čepici a koupila si brýle, i když nemá dioptrie).
"Mami, to je prostě životní fáze. Smiř se s tím."
😀 😀 😀 Tak jo 😀
V tom pripade je v puberte uz i moje 8 leta dcera🙈Takovehle veci dela bezne.

Jo, i moje 3letá. 🤣 Potřebuje doma čepici, šálu, sluneční brýle a sukni. 🤣🤣🤦♀️🙈
Náš skoro 5ti lety chodi doma v čepici a slunečních brýlích 🤦♀️ takže životní fáze... 🤔
Nic jinneho nam nezbyva Heli.... Musime vydrzet 👍😊😂
@nokarkulka
@daisymaminka
@nordjane
@skurinka To je dobrý slyšet, že je to všude stejný 😀
@skurinka Moni, Leilinka je hodná jinak, ale je vidět, že se mění 🙂
Holka má styl, mně se ten její outfit líbil už na té fotce z lázní.👍
@ivaze Lili si opravdu profiluje svůj osobitý styl.. Vyrobila si prstýnky a nosí je na palci, například. Takové různé detaily, které nemá většinově...
Moje tříletá dneska jela k babičce v čepici a na ní měla čelenku do vlasů, protože potřebuje ouška 😁
@janikas85 😀
🤣🤣🤣🤣