@skurinka Moni, moc děkuji 🙂 Jsou prima, všichni tři... 😀 A jsou už hrozně velicí....
Vsechno nejlepsi, moc vam to vsem slusi, jste krasna rodinka a ty Tve saty jsou bozi. 😍😘
@rexinka Moni, moc děkujeme za přání a hezkou zprávu 🙂
Holkám vše nejlepší, to je Kamila?A Leila už je slečna, ségru dorostla, jsou moc hezké obě.
@michele30 ❤️
@leiladelly Holkám vše nej.krásné narozeniny
Krásné narozeniny 🌺. Z fotek od tebe vždy dýchá příjemná atmosféra ❤️
Holky jsou hvězdy, moc jim to sluší oběma. Alex to je prostě kus chlapa a ty jsi opět v nádherných šatech a moc ti to sluší. A ty dorty vypadají taky skvěle.
Krásné narozeniny!❤❤❤
Jak z magazínu!😍
Přeji krásné narozeniny a spoustu dalších úžasných dní!
Všem vám to moc sluší, ale Tobě nejvíce. Ty šaty 😍
Odkud je prosím máš?
@bessinka Děkujeme ❤️
@dandaa Děkujeme, ano, byla dobrá atmosféra ❤️
@danfal Dani, děkujeme , Lili hodně vyspěla, Kamilka už je dospělá úplně. Alex je kus chlapa trochu s děckem v hlavě 😀 Dorty byly výborné chuťově a krásné. Kytky jsem zapichovala s paní cukrářkou, ladily k dortu 😀 Šaty jsem vytáhla po delší době, jsou moc příjemné (BonPrix). ❤️
@ivaze Děkujeme ❤️
@katynka78 Kači, moc děkujeme, já mám ty oslavy ráda, zdobím, ladím a tak 😀❤️
@anakolut Děkujeme, šaty jsem koupila v BonPrixu, už před delší dobou❤️
@leiladelly Děkuji. Jsou krásné.
@anakolut ❤️
Nádhera!!😍🎊 Prostě kouzelné a jako vždycky máte kráné a neobvyklé šaty. Dcerce všechno nejlepší🌷🍀💖
@2hanah Moc děkuji za přání a hezkou zprávu, šaty jsem vytáhla "ze zásob", jsou fajn, příjemnáý materiál, stříhově se mi líbily také , barvy už trochu podzimní 🙂
@leiladelly taky ráda nakupuju v Bonprixu.😍
Já myslela, že máš dvě děti. Nebo Kamilka je od manžela? Každopádně vám to všem moc sluší a všechno nejlepší přeju! 🥳🌷
@luciza Ano, Kamilka je manželova dcerka 🙂 Děkujeme za přání 🙂














Holkam, krasne narozeniny. Jsou to kocky. Radek by si mel poridit zbrojni pas😉.
Alex wau krasnej kluk..