icon
1 / 1
avatar

Alex skládá?

4. kvě 2022
avatar

@bramarfi ano🙂

4. kvě 2022
avatar

@leiladelly wau! Dalo by se to někde poslechnout? Jsem zvědavá 🙂

4. kvě 2022
avatar

@prostejina otázka, kam to vložit..?

4. kvě 2022
avatar

@leiladelly ulozto.cz, možná? 🤔

4. kvě 2022
avatar

@prostejina máš FB?

4. kvě 2022
avatar

Jéé 😊 Já bych to taky chtěla slyšet 😊😊 Ale mám jen WhatsApp.

4. kvě 2022
avatar

@teremat Ti to pošlu 🙂 Napiš číslo

4. kvě 2022
avatar

Nešlo by to prosím vložit na youtube? Taky bych mrkla, klidně na obě skladby.. Gillocka znám. Moje holky už od něj také něco hrály.. 😊

4. kvě 2022
avatar

@brasilka To by určitě šlo, ale tak nevím, zda by to syn chtěl zveřejňovat, to nemůžu bez něj.

4. kvě 2022
avatar

@leiladelly Posílám do zprávy 😊

4. kvě 2022
avatar

Boží, moc gratuluji

4. kvě 2022
avatar

@stratford ❤️

4. kvě 2022
avatar

❤️❤️❤️❤️❤️❤️

5. kvě 2022
avatar

@leiladelly můžu taky na WhatsApp, nevadí? Napíšu do SZ číslo 😊

5. kvě 2022