Tak to je projev lásky.... Muž mi nechal patku od chleba a ještě k tomu koupil sádlo se škvarkama. Roky jsem to nejedla, ale teď mi to jaksi zachutnalo. Žádný kytky, žádný dary. Prostě patka se sádlem, tak na mě myslel....
@paulline To máš pravdu... Denně ty malé drobnosti...
To je krasne
@petrajavor Peti, jo. Fakt jo....
@leiladelly hele ale dala bych si taky
@leiladelly Tak, tak... neni to o velkych gestech a darech za tisice 🙂 A tu patku se skvarkama jsem spoustu let nemela 🙂
teď mi kuchtil u sporáku souvlaki, hranolky a tzatziki..
víc jak růže, povídám vám..😀
@paulline právě. Mě ta patka se sádlem se škvarkama totálně dostala...😀
@petrajavor to věřím 😀
@lv máš pravdu 😀 vidím to stejně...
@leiladelly sem sla kvuli tobe do daru kraje...a je to mnam
Včera jsme byli na výstavě lega v bielsko bialej a museli si samozřejmě koupit po ceste to polské sádlo se skvarkama... dneska jsem koupila chleba a pevné věřila, ze odolam... no nic, jdu si maznout 😂
@petrajavor Jéééé, super!
@tina1506 prosím Tě, sádlo je rozhodně zdravější než umělé tuky... a člověk toho nesní "kila", ale jen trochu. Tak v klidu.... 🙂

A o tom to je 🙂