@lendulos Děkuji 🙂
Vypadá to krásně, děti jsou moc šikovné 🙂
Krásné 👏👍
Nádherný servis a máš moc šikovné děti...😘
Po tomto servise pokukuji uz dlouho,ale ty ceny🙈 vzdy si reknu,ze bily servis ktery mam je taky hezky 😂
@linda_22 Děkuji, byla to cesta, jak zapojit i Alexe 🙂 Jinak by to bylo na stole naházeno, protože je to přece "jedno" 😀
@renatatr
@verunkanatalka Děkuji, viz výše 😀 😀
@mona19841 Bilý servis je určitě hezký 🙂
Nádherné ❤️
@brambora20 Moc děkuji, letos jsme fakt různě prostírali, zdobili, jak člověk byl mnohem více doma.
Máte to moc hezké, dětičky šikovné. Taky jsem letos prostírala, byli jsme poprvé sami. Až budou Moje dítka větší, budou to dělat sami.
@lasicek dekuji, ano, je to fajn, kdyz se deti zapoji
U nás připraveno na snídani na Štědrý den. Ten servis miluju a každý rok se na něj těším ❤️ Všechno je to tak krásné, že jsem si o komplet všechno jeden rok napsala Ježíškovi 😂😂😂
@bluetweety Krásné! Souhlasím, já se kochám, co ho máme seskládaný. Kromě hlavního stolu jsem si nachystala ještě i stůl na snídani, takže prostě VB všude 😀








Nádherné talíře!