Zapisovala jsem si "pedikúra" a přepsala na "prdikúra". No, pořád lepší než : "Prosím o laskavé převzetí do péče", kde se mi podařilo zaměnit "E" za "I" 😀 😀
😂😂😂😂😂
@celaskon87 Já naštěstí také nepředala 😀 😀
Pedikuru? Tam chci taky, ale pochopila jsem, ze nebude jeste povolena.
Ty přepisy! Mně se nedávno (tady na MK) "povedl" taky jeden: "Teď jsi tomu nasadila koronu." A ono by se to na ten Tvůj příspěvek skoro mohlo říct.
já ve slově usnesení vypustila první S
To jak malý řekl, že jde místo k logopedce k logopidce
@ffiinnkkaa: 😀
tenhle překlep mám skoro v každém druhém překladu, když to po sobě čtu, fakt nevím, proč neumím napsat slovo péče :D
Kolegyně jednou na zákaznici "Já si vás tady napíču" Samozřejmě chtěla říct "napíšu". To ticho na obou stranách a ten výraz v obličeji kolegyně i zákaznice, k nezaplacení 😂
no, kamarádka byla na návštěvě na Jablunkovsku, kde se jí jeden místní zeptal v jejich nářečí po našymu, napíšu to foneticky "i ty co máš na piče" (co piješ), zrudla a nebyla schopná odpovědět
@elencze Jáááááj 😀 😀
Naše paní uklízečka chtěla okomentovat výpadek topení a sdělila mi, že tam všichni zmrdneme.
@estelle777 😀
Moje mamka mi dnes vyprávěla jak pracně ,,vymrdala,, trampolinu. Chtěla rict vydrbala. Rikala mi to na poste 😅 vyraz některých lidi byl skvělý 😅
@estelle777 V práci mi jedno z dětí řeklo, že si oblíkne "vošusťáky".
A to byla žádanka pro Bapiče nebo Zemana?🤣🤣🤣🤣
Já jsem kdysi dávno řekla kamarádovi, v přítomnosti jeho ženy, že bych u něj chtěla zažít erekci...měla to být reakce, protože on byl strašný flegmatik😆
@babbota Baru 😀 😀 😀
Ano ano, to o tom převzetí už se mi povedlo a na poslední chvíli jsem si při předávání žádanky pacientovi všimla a vytiskla novou 😅