PERNÍČKY
Holky prosím doporučíte mi někoho šikovného kdo by mi vyrobil perníčky pro děti. Tento rok s nimi končím a chtěla bych pro ně něco na památku. Děkuji
Zkusila bych spíš místní FB skupinu kvůli lokalitě. A jestli něco na památku, tak zvážit i něco jiného než perníčky (nebo něco k tomu perníčku). 😊
8. kvě 2026
Sladké malůvky na Instagramu🙂 vždy perfektní 🙂
8. kvě 2026
Brala jsem už párkrát na fb na Sladké malování a jsou krásně a dobre
8. kvě 2026
Predpokladam, ze jsi ucitelka… nez mi to doslo, znelo mi to docela divne 😅 sorry ze jsem mimo tema 🤭 s pernickama bohuzel neporadim
8. kvě 2026
8. kvě 2026
Nechávala jsem dceři na dort dělat u Perníčky od Dandy (na fb) a naprostá pecka.