icon

PERNÍČKY
Holky prosím doporučíte mi někoho šikovného kdo by mi vyrobil perníčky pro děti. Tento rok s nimi končím a chtěla bych pro ně něco na památku. Děkuji

avatar

Nechávala jsem dceři na dort dělat u Perníčky od Dandy (na fb) a naprostá pecka.

8. kvě 2026
avatar

Zkusila bych spíš místní FB skupinu kvůli lokalitě. A jestli něco na památku, tak zvážit i něco jiného než perníčky (nebo něco k tomu perníčku). 😊

8. kvě 2026
avatar

Sladké malůvky na Instagramu🙂 vždy perfektní 🙂

8. kvě 2026
avatar

Brala jsem už párkrát na fb na Sladké malování a jsou krásně a dobre

8. kvě 2026
avatar

Predpokladam, ze jsi ucitelka… nez mi to doslo, znelo mi to docela divne 😅 sorry ze jsem mimo tema 🤭 s pernickama bohuzel neporadim

8. kvě 2026
avatar
@mysh_me

Predpokladam, ze jsi ucitelka… nez mi to doslo, znelo mi to docela divne 😅 sorry ze jsem mimo tema 🤭 s pernickama bohuzel neporadim

@mysh_me taky jsem přemýšlela, nejdřív jsem pochopila, že končí s pečením svých perníčků a chce je pro vlastní děti, ale smysl to moc nedávalo 🤣

8. kvě 2026
avatar
Autor komentář smazal