Ahoj koníkovky , jdu si pro radu.
Po 5ti letech jsem si nechala vyndat tělísko, každopádně to zavádění není žádná sláva a vyndavání děs.
Teď váhám, zda to zvládnout znovu, nebo jít k jiné metodě. Máte nějaké zkušenosti?
Co je vůbec popřípadě lepší? Hormonální , nebo nehormonální?
Léky zavrhuji, mám strach ze zapomenutí.
Injekce nechci, ale jsou i další varianty.
Vím, že každé tělo funguje jinak, jen by mě zajímal Váš názor.
Já si při vyndání nechal zavést rovnou nové. Můj gyndař je fakt super, takže žádná bolest nic.
@zuzkasim před měsícem mi Dr oznamovala že už je na 8 let 🥳
Jinak k dotazu,zavedení by nemělo být nijak extra bolestivé. Mě to jen štíplo, a hotovo. Jde hlavně o šikovnost lékaře. 😊 Jinak já mám Mirenu přes rok a jsem celkem spokojená 😊
A co náplasti? Ty jsem kdysi měla já kvůli tomu, že jsem lempl na užívání prášků
@hadruska
@kristyneckaa27 Máte pravdu, holky, už se dívám na mou kartičku! Tak teď to bude chtít ještě něco na sklerózu🙂
Ja pouzivala antikoncepční krouzky a byla sem spokojena. Zavedla jsem a 3 tydny klid pak vydat a prisla ms a pak hned dalsi. Kdyz se mi ten mesic nehodila zrovna ms tak sem jen vymenila po 3 tydnech za jiny a dalsi 3 tydny klid. Ani pri pohlavnim styku nebyl citit 👍
Já mám podruhé tělísko,ale pokud pak ještě do něčeho půjdu,tak se vrátím ke kroužku. S tím jsem byla nejvíce spokojená.
Mám tělísko půl roku, před zavedením jsem si dost zjišťovala informace, ženské psaly, že zavedení nic moc, ale moje doktorka mě ujistila, že dost záleží na tom, kdo to zavádí... Jsem strašpytel, ale tohle bylo úplně v pohodě, když mi řekla, že můžu seskočit dolů, divila jsem se, jestli je to fakt všechno🙂 Další plus, že dnes ta Mirena prý vydrží v pohodě 7 let. Já jsem tedy spokojená a neměnila bych.